Often asked: Nilay Deniz Hangi Dizide Oynuyor?

Nilay Deniz hangi dizide oynayacak?

Çatı Katı Aşk Yasemin Çetin ( Nilay Deniz ) kimdir?

Nilay Deniz Yonca kimdir?

‘Kahraman Babam’ dizisinde ‘ Yonca ‘ karakterini oynayan Nilay Deniz, oyunculuk kariyerine tesadüfen 2010 yılında başladı. Verdiği bir röportajda, oyunculuk yapma planının olmadığını aslında iç mimar olmak istediğini belirten ünlü isim, Behzat Ç. dizisinden gelen teklif ve ailesinin teşvikiyle kariyerine başladı.

Nilay Deniz Karabulut kimdir?

3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz, oyunculuk kariyerine Behzat Ç. dizisinde Rüya karakteri ile başlamıştır. Bu diziyle birlikte yakaladığı başarıyı Hayata Beş Kala dizisiyle sürdüren Deniz, Mor Menekşeler dizisinde ise Zafer Alagöz ve Sarp Levendoğlu ile birlikte oynamıştır.

Kalk gidelim nehir kimdir?

Kalk gidelim dizisinde Nehir rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı Nilay Deniz’dir. Nilay Deniz daha önce birçok dizide oynadı hatta baş rollerde bile oynadı (Ateşböceği 2017 yılında Aslı Eğilmez).

Kırmızı Kamyon Yonca kimdir?

Nilay Deniz, Kırmızı Kamyon dizisinde Yonca karakterine can veriyor. Dizide Yonca, adli psikolog olarak Uğur ve Cem’in davasına atanır ve Ömrüm’ün kiminle yaşaması gerektiğine dair detaylı bir çalışma yürütmeye başlar.

Nilay Deniz Karabulut evli mi?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Şu sıralar Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Nilay Deniz, 2017 yılında Görüntü Yönetmeni Erçin Karabulut ile evlenmiştir. 1.72 metre boyunda olan Nilay Deniz, Boğa burcudur.

You might be interested:  FAQ: Deniz Istanbul Nerede?

Nilay Deniz kim nereli?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Kıymet Nilay Deniz ‘dir. Aslen Aydın’lıdır. Babası da oyuncu olan Nilay Deniz, annesinin isteği ile oyuncu olmuştur.

Erçin Karabulut aslen nereli?

29 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erçin Karabulut, sinema ve televizyon alanında birçok projede yer almıştır.

Nilay Deniz ve sevgilisi kim?

Seçkin Özdemir’le başrolleri paylaşan Ateşböceği dizisinin Aslı’sı ile Nilay Deniz, Erçin Karabulut’la dünya evine girdi.

Özcan Deniz evlendi mi?

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1 yıl birlikte olduğu Özcan Deniz ile 8 Mart 2018’de sade bir törenle evlendi. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi.

Nilay Deniz kaç yaşında nereli?

Nilay Deniz, (d. 3 Mayıs 1993, Aydın), Türk oyuncu, model ve manken. Nilay Deniz,[1] 1993 yılında Aydın’da doğdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *