Often asked: Izmire Deniz Yoluyla Nasıl Gidilir?

Istanbul izmir feribot seferi var mı?

İstanbul – İzmir Feribot Seferleri 2008 Yılından Beridir Yapılmamaktadır.

Istanbul izmir feribot kaç saat sürer?

İzmir Feribot İstanbul arası süre: 5 saat 48 dakika. Aşağıdaki bölümlerden İzmir Feribot İstanbul arası yol haritasına ulaşabilir, İzmir Feribot noktasından İstanbul ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Istanbuldan deniz yoluyla nerelere gidilir?

İstanbul ‘dan başta Yalova, Bursa, Bandırma ve Armutlu olmak üzere birçok sefer ve feribot ile ulaşım sağlayabilirsiniz. iDO Bilet Fiyatları ve Sefer Saatleri

 • Yenikapı – Bursa.
 • Yanikapı – Bandırma.
 • Yanikapı – Yalova.
 • Pendik – Yalova.
 • Kadıköy – Armutlu.
 • Bostancı – Avşa Adası
 • Bostancı – Marmara Adası
 • Kadıköy – Bursa.

Bostanlı Üçkuyular Arabalı Vapur ne kadar sürüyor?

BOSTANLI – ÜÇKUYULAR ( ARABALI) vapur hattının ilk durağı Üçkuyular olup son durağı Bostanlı durağıdır. BOSTANLI – ÜÇKUYULAR ( ARABALI) (Yön: Üçkuyular > Bostanlı ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: BOSTANLI – ÜÇKUYULAR ( ARABALI) hattında 2 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 30 dakika.

Istanbul izmir feribot kaç para?

Yenikapı – Bandırma İDO – İzmir: 657-707 lira İstanbul ‘da Yenikapı’dan Bandırma’ya İDO arabalı vapurla geçmenin bedeli 236 ila 266 lira arasında değişiyor. Şayet dönüşte de bu yolu kullanırsanız sadece İDO masrafınız 470 lira ila 530 lira arasında değişecek.

You might be interested:  Deniz Gezmiş Idamı Ne Zaman Oldu?

Istanbul’dan izmir’e deniz yolu var mı?

İstanbul -İzmir seferi, bir zamanlar Türkiye Denizcilik İşletmeleri’nin vazgeçilmez hatlarından biriydi. İki kent arasında, havuz ve güneşten yararlanıp, mükemmel bir akşam yemeği yiyerek seyahat mümkündü. Haydarpaşa’ dan kalkan gemi 16 saatlik yolculuk sonrasında İzmir Alsancak Limanı’na yanaşacak.

Istanbul izmir arası deniz ulaşımı kaç saat?

İstanbul İzmir Deniz arası mesafe, İstanbul İzmir Deniz yol haritası, İstanbul İzmir Deniz kaç saat kaç km. İstanbul İzmir Deniz arası mesafe: 515 kilometre. İstanbul İzmir Deniz arası süre: 6 Saat 29 dakika.

Izmirden istanbula hangi yoldan gidilir?

İstanbul İzmir Arası, En uygun, En Ekonomik Yol Güzergahı Altınyol/D300/D550 ara yolunu izleyip Basmane/Şehir Merkezi yönündeki çıkışı kullanın.

Istanbul izmir deniz yolu kaç mil?

İzmir İstanbul Deniz Yolu Kac Mil arası mesafe: 456 kilometre.

Yalova’ya feribot nereden kalkıyor?

İDO Yalova İskelesi Nerede? İDO Yalova İskelesi Süleyman Bey Mahallesi, Rıhtım Caddesi üzerinde yer alıyor. Yalova şehir merkezinde yer alan iskele, şehrin en sık ziyaret edilen yerleri arasında bulunuyor.

Ido nerelere gidiyor?

İDO Yenikapı İskelesinden Yapılan Seferler

 • Kadıköy – Yenikapı – Bursa.
 • Bostancı – Yenikapı – Bandırma.
 • Kadıköy – Yenikapı – Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Kumla – Bursa.
 • Bostancı – Yenikapı – Marmara – Avşa.
 • Bostancı – Yenikapı – Çınarcık – Esenköy.
 • Yenikapı – Bursa.
 • Yenikapı – Bandırma.
 • Yenikapı-Yalova.

Istanbuldan bursaya giden gemi ile nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

You might be interested:  Readers ask: Deniz Kestanesi Nasıl Beslenir?

Arabalı vapur kaç TL?

Eskihisar-Topçular/Topçular-Eskihasar arasındaki Arabalı Vapur Fiyat Tarifesi 2021 yönlere göre değişiyor. İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 2.50 TL ‘dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

Bostanlı Üçkuyular arası kaç km?

Karşıyaka – Bostanlı, İzmir ile Üçkuyular, İzmir arası 12 Km.

Bostanlı feribot çalışıyor mu?

Bostanlı -Üçkuyular feribotları, hafta içi 07.15 – 10.00 ve 15.00 – 20.00 saatleri arasında 15 dakikada bir; diğer saat dilimlerinde ise 20 dakikada bir sefer yapıyor. Yeni tarifeye göre, yolu gemileri ise hafta içi mesai başlangıç ve bitiş saatlerinde 15 dakikada bir sefer yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *