Often asked: Istanbul Dan Bursaya Deniz Yoluyla Nasıl Gidilir?

Istanbul bursa feribotu nereden kalkıyor?

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Istanbuldan Mudanya’ya feribotla nasıl gidilir?

Mudanya ‘ya arabanızı da götürmek isterseniz İDO arabalı vapurdan bilet alabilirsiniz. Kadıköy ve Yenikapı’dan kalkan İDO’lar 1 saat 50 dakikalık bir yolculuk sonrası Güzelyalı İskelesi’ne yanaşmaktadır. Buradan dolmuşlar ile Mudanya ‘ya 10 dakikada geçebilirsiniz.

Istanbul bursa arabalı vapur var mı?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

Istanbul Bursa deniz otobüsü ile kaç saat?

95 dakikalık bir seyahatle ulaşılabilen Bursa, her gün 07:30 ve 17:30 seferleriyle İstanbul ‘a gitmeyi mümkün kılmaktadır.

Bursa Yenikapı feribotu nereden kalkıyor?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor.

Istanbul bursa feribotla nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

You might be interested:  Readers ask: Deniz Anası Nasıl Yaşar?

Mudanya Yenikapı Feribot kaç para?

Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Seferleri. Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Biletleri Bilet.com’da!
Tarih Feribot Tipi Fiyat
09.07.2021 FE 40 TL
09.07.2021 SB 40 TL
10.07.2021 FE 47 TL

27 

Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

Mudanya Istanbul feribot kaç saat sürüyor?

İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo yol haritası, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo kaç saat kaç km. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe: 161 kilometre. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası süre: 1 saat 53 dakika.

Mudanyaya arabalı vapur var mı?

Cuma ve pazar akşamları ek sefer olarak 20:30 seferi düzenlenmektedir. Mudanya feribot seferi yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir. Mudanya feribotu araç ve yolcu taşımaktadır.

Ido arabalı vapur ne kadar?

Tam yolcu bileti 7 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 1.70 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 2.50 TL’ye kullanabilmektedirler.

Istanbul bursa arabalı vapur kaç saat?

istanbul bursa feribot arası süre: 2 saat 1 dakika. Aşağıdaki bölümlerden istanbul bursa feribot arası yol haritasına ulaşabilir, istanbul noktasından bursa feribot ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Feribot bileti nasıl alınır?

Dış hat seferlerine ait biletlerinizi terminal gişelerimizden ve İDO acentelerinden kredi kartı ile veya nakit, www. ido.com.tr’den kredi kartı ile online ve Çağrı Merkezimizi arayarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Işık Kirliliği Göçmen Kuşları Ve Deniz Kaplumbağalarını Nasıl Etkiler?

BUDO bursa istanbul arası kaç saat?

İstanbul Adalar ile Budo Bursa Deniz Otobüsleri Mudanya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 55 dk sürecektir.

Mudanya Kadıköy Ido kaç saat sürüyor?

Bursa Mudanya İdo İskelesi kadıköy ido arası süre: 1 saat 44 dakika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *