Often asked: Deniz Taksi Ne Kadar?

Deniz taksisi kaç TL?

» İstanbul Deniz Taksi hizmetinin ücretlendirilmesi Miltar tarifesi ile belirlenmektedir. » Deniz Taksi hizmetinin ücreti her bir deniz mili için 90 TL olup açılış ücreti 90 TL ‘dir. Beklemeler 10 dakika 60 tl, saatlik tur kira 850 tl + kdv dir. Hizmet bitiminde Deniz Taksi ‘de ödenebilir.

Deniz Taksi Adalar kaç kişilik?

Deniz taksi ihtiyacınızda çağrı merkezimizi arayın randevu oluşturun istediğiniz gün ve saatte güvenli bir şekilde deniz yolu ile taşımanızı yapalım. 8 kişilik arkadaş grubumla eğlenceli bir gün istediğimizde deniz taksi aracılığıyla Adalara gidiyoruz.

Ada taksi ne kadar?

Adakart’ı olmayan ve İstanbulkart kullanacak yolcular ise 12 lira ücret ödeyecek. Ada Taksi ‘lerde ise Adalılar için taksimetre açılış ücreti 5 lira, kilometre başına ise 3 lira 10 kuruş ücret ödenecek. Turistler için ise açılış ücreti 15 lira ve kilometre başına ücret 12 lira olarak belirlendi.

Istanbul Adalar kaç deniz mili?

Adalar ‘ın İstanbul ‘a uzaklıkları, en yakın Kınalıada, en uzak Tavşanadası olmak üzere 7 deniz miliyle 13,5 deniz mili (25 km) arasında değişir.

Bostancı Kınalıada kaç mil?

İstanbul Kinaliada Bostanci arası mesafe: 20 kilometre. İstanbul Kinaliada Bostanci arası süre: 29 dakika. Aşağıdaki bölümlerden İstanbul Kinaliada Bostanci arası yol haritasına ulaşabilir, İstanbul noktasından Kinaliada Bostanci ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

You might be interested:  Quick Answer: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Ne Iş Yapar?

Bostancı Büyükada arası kaç mil?

Mesafe ve Yakıt Detayları

Ulaşım Mesafe Süre
Araç Yolculuğu 17 Km 2 saat 22 dakika
Uçak Yolculuğu 14 Km 31 dakika

Kadıköy Adalar kaç mil?

Mesafe ve Yakıt Detayları

Ulaşım Mesafe Süre
Araç Yolculuğu 15 Km 1 saat 48 dakika
Uçak Yolculuğu 13 Km 31 dakika

Büyükada’da taksi var mı?

Adakart’ı olmayan ve İstanbulkart kullanacak yolcular ise 12 lira ücret ödeyecek. Ada Taksi ‘lerde ise Adalılar için taksimetre açılış ücreti 5 lira, kilometre başına ise 3 lira 10 kuruş ücret ödenecek. Adalar’a dışarıdan gelen turistler için ise açılış ücreti 15 lira ve kilometre başına ücret 12 lira olarak belirlendi.

Adalara gitmek ne kadar?

Şehir Hatları Adalar Hattı’nda tam ücret tarifesi 5,20 liradan 10 liraya, indirimli öğretmen tarifesi 2,10 liradan 7 liraya, öğrenci tarifesi ise 1,20 liradan 5 liraya yükseldi. Adalar ‘da aylık abonman kartta ise tek yön tarifesi 3 basımdan 4’e çıkarıldı.

Kalamis Adalar kac mil?

kalamış marina buyukada arası mesafe: 18 kilometre. kalamış marina buyukada arası süre: 1 saat 56 dakika. Aşağıdaki bölümlerden kalamış marina buyukada arası yol haritasına ulaşabilir, kalamış marina noktasından buyukada ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Yeşilköy Adalar kaç mil?

Bakırköy Yeşilköy ile Adalar arası kaç km yaklaşık olarak toplam 38 Kilometre mesafededir.

Pendik Adalar kaç mil?

Pendik İstanbul Adalar Büyük Ada arası mesafe, Pendik İstanbul Adalar Büyük Ada yol haritası, Pendik İstanbul Adalar Büyük Ada kaç saat kaç km. Pendik İstanbul Adalar Büyük Ada arası mesafe: 49 kilometre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *