Often asked: Deniz Akkaya Çocuğunun Babası Kim?

Deniz Akkayanın bebeğinin babası kim?

Deniz Akkaya ‘yı çıldırtan yoruma kızının babası Efe Önbilgin’den de tepki geldi – Magazin Haberleri.

Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe’nin babası kimdir?

Yurtdışında yaşayan iş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden doğan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması üzerine eski sevgilisi Deniz Akkaya ‘yı Aile Mahkemesi’ne şikayet etmişti.

Deniz Akkayanın kızı Ayşe kimden?

DENİZ AKKAYA’NIN AYŞESİ KOCAMAN OLDU Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe 2019 yılında Efe Önbilgin ile olan beraberliğinden dünyaya geldi. 11 yaşına basan Ayşe Önbilgin annesi Deniz Akkaya’nın markası için mankenlik yaptı.

Deniz Akkaya çocugu kimden?

Deniz Akkaya ‘nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır. Akkaya ve Önbilgin 2010 yılında ayrıldılar.

Ayşe Önbilgin hangi okula gidiyor?

‘Baban yurtdışında çalışıyor, o yüzden gelemiyor’ diyorum. Aklı erdiği noktada bu durumun babasının seçimi olduğunu söyleyeceğim. Ama Ayşe, Pierre Loti’de okuyor. Tüm arkadaşları tatilde Fransa’ya gidiyor.

Deniz Akkaya’nın kızı babasıyla görüşüyor mu?

Her şeyin farkındaydı ve bizi hiç yormadan, üzmeden en güzel pozları ‘Ne sandınız, ben Deniz Akkaya ‘ nın kızıyım’ edasıyla verdi. Bu röportajda baba yok.

Deniz Akkaya nasıl hamile kaldı?

Ama 1.5 aylık hamile Deniz Akkaya ‘nın durumu daha çok tartışılır. Deniz eski sevgilisi Efe Önbilgin’in iznini almadan ondan hamile kaldı. Deniz ‘den kürtaj olmasını isterdim. Ben gönül rızasıyla bebeğimi bankadan da olsa aldım.

You might be interested:  Deniz Ulaştırma Ve Işletme Bölümü Ne Iş Yapar?

Deniz Akkaya’nın kaç tane çocuğu var?

Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır. Deniz Akkaya şuan uzun süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı iş adamı Murat Varol ile beraberdir.

Deniz Akkaya kiminle birlikte?

DENİZ AKKAYA HİÇ EVLENDİ Mİ? Deniz Akkaya hiç evlilik yapmadı. Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır.

Deniz Akkaya kızı hangi okula gidiyor?

Eski manken Deniz Akkaya, katıldığı bir söyleşide Fransız okulunda okuyan kızı Ayşe hakkında şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Kızını sokabilmek için 3 yıl boyunca uğraştığı Fransız okulundan dert yanan Akkaya, şu ifadelere yer verdi: “Kızım Fransız Sanat Devlet Okulu’nda okuyor. Oraya sokabilmek için 3 sene uğraştım.

Sanatçı Deniz Akkaya kaç yaşında?

Deniz Akkaya 3 Ağustos 1977, İstanbul doğumlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *