Kartal Deniz Otobüsü Iskelesine Nasıl Gidilir?

Pendik Deniz Otobüsü iskelesine nasıl gidilir?

Ümraniye’den 14B, 14ES, 14DK numaralı otobüslerden birine binerek Göztepe Köprüsü-1 durağında ininiz. Buradan aşağıya doğru yürüyünüz. Göztepe Köprüsü durağından 251 numaralı çift katlı otobüse binerek Pendik Marina durağında indiğinizde Pendik İDO İskelesi’ne ulaşabilirsiniz.

Kartal feribot iskelesine nasıl gidilir?

Kartal Adalar Iskelesi IDO Vapur kullanarak gidebilirsiniz. Kartal Adalar Iskelesi IETT Otobüs kullanarak gidebilirsiniz. Kartal Adalar Iskelesi IETT Otobüs kullanarak gidebilirsiniz. Kartal Adalar Iskelesi Marmaray kullanarak gidebilirsiniz.

Kartaldan Yalovaya nasıl gidilir?

Kartal Kordonboyu Mahallesinde bulunan İDO Kartal deniz otobüsleri, kolay bir ulaşım sağlamak için Kartal, Tuzla ve Yalova bölgelerine deniz otobüsü seferleri düzenlemektedir. Kartal’dan 07:35, 13:00 ve 17:00 saatlerinde Yalova ‘dan dönüşte ise 10:30, 14:30 ve 18:30 saatlerinde karşılıklı seferler düzenlenmektedir.

Kartal adalar nasıl gidilir?

Kartal merkezden gitmek

  1. Kartal sahilindeki Adalar iskelesinden Prenstur’a ait vapurlara binin.
  2. Kartal – Adalar iskelesi gişelerinden 14 TL’ye bilet alarak veya İstanbulkart kullanarak vapura binebilirsiniz.
  3. Kartal – Adalar iskelesinde Büyükada vapuru, Büyükada’da bulunan Kartal iskelesine gitmektedir.

Pendik deniz otobüsü nerede?

İDO Pendik İskelesi Nerede? Batı Mahallesi, Sahil Bulvarı üzerinde yer alan İDO Pendik İskelesi, Anadolu Yakasının en önemli noktalarından birinde yer alıyor. İstanbul’un ulaşım olanakları ile de rahatlıkla İDO Pendik İskelesine gidebilirsiniz.

You might be interested:  Question: Deniz Börülcesi Hangi Ayda Yetişir?

Yalova Pendik arabalı vapur iskelesi nerede?

İDO Yalova İskelesi Süleyman Bey Mahallesi, Rıhtım Caddesi üzerinde yer alıyor. Yalova şehir merkezinde yer alan iskele, şehrin en sık ziyaret edilen yerleri arasında bulunuyor.

Kartaldan Heybeliada ya nasıl gidilir?

Kartal’dan Heybeliada ‘ya İstanbul Kartal Deniz Yolcu Yük ve Turizm Taşımacılığı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine ait Prenstur motorları ile 35 dakika süren bir yolculukla geçilir. 2020 itibariyle Kartal’dan Heybeliada ‘ya geçiş ücreti 10 TL’dir.

Marmaray ile Kartal’a nasıl gidilir?

Kartal’a Marmaray ile gidecekseniz; Ayrılıkçeşmesi durağında inmeniz ve M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Marmaray ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Kartal Adliyesi Marmaray hangi durak?

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na Marmaray ile gitmek için takip edilmesi gereken yol. Cevizli durağında trenden inin. Otobüsten Anadolu Adalet Sarayı durağında inin.

Kartal Yalova feribot ücreti ne kadar?

Yalova DO – Kartal İDO Fiyat Listesi.
Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
Yetişkin 25 TL 50 TL
Çocuk 14 TL 28 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

Kartal Yalova ne kadar sürer?

Yalova Kartal arası mesafe: 143 kilometre. Yalova Kartal arası süre: 2 saat 9 dakika.

Kartal Yalova arabalı vapur kaç dakika?

İdo Yalova Hızlı Feribot İskelesi, Yalova ile Kartal arası 53 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 1 saat 19 dakika sürecektir. Mesafe ve Yakıt Detayları

Ulaşım Mesafe Süre
Araç Yolculuğu 53 Km 1 saat 19 dakika
Uçak Yolculuğu 28 Km 32 dakika

Kartalda hangi adaya gidilir?

Kartal ‘dan Adalar’a ve Adalar’dan Kartal ‘a vapur seferleri Prens Tur tarafından sağlanmaktadır. Prens Tur’a ait vapurlarla Kartal ‘dan Büyükada ve Heybeliada’ya ulaşım sağlanmaktadır.

You might be interested:  Often asked: Deniz Gezmiş Mezarı Nerede?

Kartal Adalar kac dk?

Sadece Prenstur firmasının sefer düzenlediği Kartal İskelesi’nden Büyükada’ya yolculuk süresi sadece 25 dakika sürüyor. Sadece Turyol firmasının sefer düzenlediği hat güzergâhına Eminönü’nden 1 saat 15, Karaköy’den 1 saat 10, Kadıköy’den ise 50 dakikada ulaşabilirsiniz.

Kartal adalar arası kaç dakika?

Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 2 saat 10 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 7 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 1.21 Lt, benzinli bir araç ise 1.76 Lt yakıt tüketir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *