Istanbul’dan Deniz Yoluyla Yalova’ya Nasıl Gidilir?

Yalova’ya feribot nereden kalkıyor?

İDO Yalova İskelesi Nerede? İDO Yalova İskelesi Süleyman Bey Mahallesi, Rıhtım Caddesi üzerinde yer alıyor. Yalova şehir merkezinde yer alan iskele, şehrin en sık ziyaret edilen yerleri arasında bulunuyor.

Istanbuldan yalovaya en kısa nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan bir saat on beş dakikada, Bursa’dansaArmutlu’ya giden tarifeli feribot ve deniz otobüsleriyle Yalova’ya ulaşabilir, dilerseniz karayolunu kullanarak birçok şehirden kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz.

Istanbul Yalova feribot kaç para?

Yenikapı – Yalova İDO Seferleri. Yenikapı – Yalova İDO Biletleri Bilet.com’da!
Tarih Feribot Tipi Fiyat
07.07.2021 FC 36 TL
07.07.2021 FC 36 TL
08.07.2021 FC 36 TL

27 

Yenikapı Yalova seferleri saat kaçta?

İdo Yenikapı Yalova Hattı Hızlı Feribot Saatleri

İDO Yenikapı Yalova Feribot Seferleri Saatleri
Sefer Güzergahı Kalkış ve Varış Saati Gemi Tipi
Yenikapı – Yalova Kalkış: 07:15 Hızlı Arabalı Vapur
Varış: 08:30
Yenikapı – Yalova Kalkış: 09:45 Hızlı Arabalı Vapur

17 

Pendik Yalova Feribot ne kadar?

İDO Pendik – Yalova hattında araç fiyatını 39 TL olarak sabitledi. Araç içi yolcu fiyatı ise sadece 1 TL!

Istanbul’dan Yalova’ya vapur nereden kalkıyor?

İskele’ye Ulaşım Olanakları Pendik İskelesi’ne Kadıköy ve Bostancı’ dan iskeleye İETT otobüsleri ya da dolmuş ile gelinebilir. Taksim ve Beşiktaş’tan gelecek yolcuların vapurla Kadıköy’e gelip oradan otobüsle Pendik Yalova feribot ve deniz otobüslerinin kalktığı iskeleye ulaşmaları mümkündür.

You might be interested:  Deniz Aşırı Nasıl Yazılır?

Yalovaya uçakla nasıl gidilir?

Yalova Havaalanı mevcut olmadığından uçak seferleri yapılmamaktadır. Yani Uçakla Yalova’ya ulaşım mümkün değildir. Yalova Ten Garı mevcut olmadığından tren seferleri yapılmamaktadır. Yani Trenle Yalova’ya ulaşım mümkün değildir.

Yenikapı Yalova feribot kaç lira?

Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı ne kadar? Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı araç geçişi 39 TL araç içi yolcu 10 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Ido feribot kaç araç alıyor? Ido feribotları 1200 yolcu kapasiteli olup ayrıca 225 araç alabilmektedir.

Istanbul Yalova otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Yalova otobüs bileti 50,00 TL’dir.

IDO Pendik Yalova kaç para?

İDO Pendik Yalova Arası, Hızlı Feribot hatlarında ise Pendik – Yalova hattında yaya yolcu 10 TL ‘den başlayan fiyatlarla, araç içi yolcu sabit 1 TL, araç sabit 75 TL ‘dir.

Arabalı vapur kaç TL?

Eskihisar-Topçular/Topçular-Eskihasar arasındaki Arabalı Vapur Fiyat Tarifesi 2021 yönlere göre değişiyor. İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 2.50 TL ‘dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

Kartal Yalova feribot kaç para?

Yalova DO – Kartal İDO Fiyat Listesi.
Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
Yetişkin 25 TL 50 TL
Çocuk 14 TL 28 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

Feribot seferleri devam ediyor mu?

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı söz konusu genelge doğrultusundaki yeni kısıtlamalar ve önlemler kapsamında sefer saatlerini yeniden düzenleyen İDO, hafta içi seferlerini 05.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirmeye devam edecek. İDO, biletli hatlarında sadece hafta sonu sefer gerçekleştirmeyecek.

Haftasonu Ido çalışıyor mu?

İDO ‘dan yapılan açıklamaya göre biletli hatlarda seferler, hafta içi 05.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılacak. Hafta sonu ise sefer düzenlenmeyecek. Eskihisar-Topçular ve Sirkeci-Harem Arabalı Vapur seferleri ise kesintisiz devam edecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *