FAQ: Özcan Deniz Ne Zaman Evlendi?

Özcan Deniz Feyza Aktan ne zaman evlendi?

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1 yıl birlikte olduğu Özcan Deniz ile 8 Mart 2018’de sade bir törenle evlendi. O dönem hamile olan Aktan, gelinlik yerine siyah bir elbise tercih etti.

Özcan Deniz hala evli mi?

ESKİ EŞİYLE MAHKEMELİK OLDULAR Ünlü oyuncu Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinden Kuzey adında bir çocukları olan çift, 15 ay evli kaldıktan sonra yollarını ayırmıştı.

Özcan Deniz kimdir ve nerelidir?

19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğdu, beş yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır. 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir.

Özcan Deniz’in eşi kaç yaşında?

İranlı bir moda tasarımcısı olan Samar Dadgar, 26 yaşındadır.

Özcan Deniz eşinden ayrıldı mı?

2018 yılında Feyza Aktan ile nikah masasına oturan Özcan Deniz, aynı yıl nisan ayında oğlu Kuzey Deniz ‘i kucağına aldı. 15 ay evli kaldan çift, geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet aldı.

Fahriye Evcen Özcan Deniz aşkı neden bitti?

Kadın hayranlarının öpücüklerine izin veren sevgilisine kızan Evcen, ipleri kopardı. Akşam’ın haberine göre oyuncu Fahriye Evcen ile Özcan Deniz ‘in büyük ses getiren aşklarının kıskançlık nedeniyle bittiği ortaya çıktı.

Özcan Deniz Ermeni mı?

19 Mayıs 1972 tarihinde Ankara’da doğdu ve beş yaşına kadar Ankara’da yaşadı. Aslen Ağrılı ve Kürt kökenli olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğunu ve gençliğinin ilk dönemini Aydın’da geçirdi.

You might be interested:  FAQ: Deniz Levreği Tavada Nasıl Pişirilir?

Burak Deniz nerede yaşıyor?

Burak Deniz
Doğum 17 Şubat 1991 İstanbul, Türkiye
Eğitim İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gazi Lisesi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Meslek Oyuncu
Etkin yıllar 2011-günümüz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *