FAQ: Nilay Deniz Sevgilisi Kim?

Nilay Deniz eşinden ayrıldı mı?

Ah Neriman, Güneşi Beklerken, 20 Dakika, Mor Menekşeler ve Hayata Beş Kala dizilerinde de rol aldı. Aşk Yeniden dizisi ile adını duyuran Nilay Deniz, bir süre Ateşböceği dizisinde başrol olup “Aslı” karakterini canlandırmıştır. Deniz, 2017 yılında evlendiği Erçin Karabulut ile 2021 yılında boşandı.

Seçkin Özdemir Nilay Deniz sevgili mi?

Alışverişine kısa bir ara veren Seçkin Özdemir, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti. Son olarak “Kiralık Aşk” dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu, yakın yeni bir sinema filminde rol alacağının müjdesini verdi. Oyuncu, ” Nilay ‘la sadece arkadaşız. Sevgilim yok.

Nilay Deniz Karabulut evli mi?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Şu sıralar Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Nilay Deniz, 2017 yılında Görüntü Yönetmeni Erçin Karabulut ile evlenmiştir. 1.72 metre boyunda olan Nilay Deniz, Boğa burcudur.

Yasemin Nilay Deniz kiminle evli?

Seçkin Özdemir’le başrolleri paylaşan Ateşböceği dizisinin Aslı’sı ile Nilay Deniz, Erçin Karabulut’la dünya evine girdi.

Özcan Deniz evlendi mi?

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1 yıl birlikte olduğu Özcan Deniz ile 8 Mart 2018’de sade bir törenle evlendi. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi.

You might be interested:  Question: Deniz Yıldızı Banu Kim?

Nilay Deniz kaç yaşında nereli?

Nilay Deniz, (d. 3 Mayıs 1993, Aydın), Türk oyuncu, model ve manken. Nilay Deniz,[1] 1993 yılında Aydın’da doğdu.

Selin Şekercizade kim?

Genç ve güzel oyuncu Nilay Deniz’in canlandırdığı Selin karakteri Şekercizade ‘lerin biricik kızlarıdır. Fatih’in kardeşi olan Selin henüz 18 yaşında genç bir kızdır. Ailesini ve parayı pek önemsemeyen Selin kendi istediği gibi yaşamayı sever. Tam bir internet bağımlısı olan Selin ‘in arkadaş çevresi de oldukça geniştir.

Nihal Deniz Kimdir?

Ekranların parlayan yıldızlarından olmaya aday genç oyuncu Nilay Deniz aslen Aydınlı. Tam adı Kıymet Nilay Deniz olan oyuncu, 3 Mayıs 1993 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. Babası da kendisi gibi oyuncudur. Okul hayatında aradığını bulamayan Nilay Denizin ilgisi tiyatroyla buluşmuştur.

Nilay Deniz Onur Seyit yaran sevgili mi?

Onur Seyit Yaran ve Nilay Deniz sevgili mi? Onur Seyit Yaran ve Nilay Deniz TRT ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide birlikte rol almışlardır. Diziden dolayı sevgili oldukları düşünülse de aralarında bir ilişki olduğunu gösteren herhangi bir kanıt yoktur.

Nilay Deniz’in çocuğu var mı?

3 yıllık bir evliliği olan Nilay Deniz ‘in bir çocuğu bulunmamaktadır.

Nilay Deniz Kimdir?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Kıymet Nilay Deniz ‘dir. Aslen Aydın’lıdır. Babası da oyuncu olan Nilay Deniz, annesinin isteği ile oyuncu olmuştur.

Erçin Karabulut nereli?

29 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erçin Karabulut, sinema ve televizyon alanında birçok projede yer almıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *