FAQ: Deniz Zeyrek Nerede?

Deniz Zeyrek hangi gazetede yazıyor?

Deniz Zeyrek – Sözcü Gazetesi.

Deniz Zeybek Kimdir Nereli?

1998 senesinde Kastamonu’da doğdu. İlk ve ortaöğretim hayatı Adana’da geçti. 2016’da üniversiteyi kazanarak İstanbul’a gitti.

Deniz Zeyrek kimdir ve nerelidir?

Deniz Zeyrek (d. 10 Ekim 1972; Susuz, Kars), Türk gazeteci, köşe yazarı. Gazetecilik yaşamına 1994 yılında Evrensel’de başlamış, ardından 1996 yılında Radikal’de haber müdürlüğü, Ankara temsilciliği, Ankara istihbarat şefliği ve diplomasi muhabirliği görevlerinde bulunmuştur.

Ilker Karagöz ün eşi kim?

Damla Ünler Karagöz İle Evliliği ve Ailesi İlker Karagöz, 17 Aralık 2012’de Damla Ünler ile dünya evine girmiştir. “ İlker Karagöz ile Çalar Saat” programını başarıyla yürüten sunucu ve gazeteci Karagöz, gazeteci Damla Karagöz ile evlidir. Daha sonra Damla Ünler Karagöz ile evliliğinden 2 erkek çocuğu sahibi olmuştur.

Uğur Dündar hangi gazetede yazıyor?

Uğur Dündar – Sözcü Gazetesi.

Soner Yalçın hangi gazetede yazıyor?

Odatv davası kapsamında 14 Şubat 2011 tarihinde tutuklanan Yalçın, yaklaşık 22 ay sonra 27 Aralık 2012’de tahliye oldu. Hâlen Sözcü gazetesi ve Odatv İnternet sitesinde yazılarına devam etmektedir.

Sinan Meydan hangi gazetede yazıyor?

Sinan Meydan – Sözcü Gazetesi.

Şule Aydın nerede doğdu?

Şule Zeybek, 18 Kasım 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in kızıdır. Aydın Doğan’ın eşinin yeğenidir. Annesi Asuman Hanım’dır.

Şulemsi eşi kimdir?

Şulemsi (Şule Kayatürk) eşinin adı Yasin’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *