FAQ: Deniz Zeyrek Babası Kim?

Deniz Zeyrek kızı nereyi kazandı?

48 yaşındaki Deniz Zeyrek MGK Genel Sekreterliği’nin ülkeyi bir psikolojik harp alanına çeviren gizli yönetmeliğine ilişkin haberiyle Sedat Simavi Gazetecilik Ödülü’nü aldı.

Deniz Zeybek Kimdir Nereli?

1998 senesinde Kastamonu’da doğdu. İlk ve ortaöğretim hayatı Adana’da geçti. 2016’da üniversiteyi kazanarak İstanbul’a gitti.

Deniz Zeyrek kimdir ve nerelidir?

Deniz Zeyrek (d. 10 Ekim 1972; Susuz, Kars), Türk gazeteci, köşe yazarı. Gazetecilik yaşamına 1994 yılında Evrensel’de başlamış, ardından 1996 yılında Radikal’de haber müdürlüğü, Ankara temsilciliği, Ankara istihbarat şefliği ve diplomasi muhabirliği görevlerinde bulunmuştur.

Deniz Zeyrek in boyu kaç?

Deniz Zeyrek. Sözcü gazetesindeki köşe yazıları ile halkın dikkatini çeken gazeteci Deniz Zeyrek hakkındaki bilgiler; Gazeteci Deniz Zeyrek 1972 senesinde Kars ilinin Susuz ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ünlü gazetecinin boyu 1,72 cm iken kilosu ise 76 kg’dır.

Gürkan Hacır aslen nereli?

Gürkan Hacır, 1970 Ankara doğumlu gazeteci, yazar ve televizyon programcısıdır. Yeni Harman Dergisine hazırladığı röportaj ve dosyalarla medyada ilgi topladı. Yeni Harman’da Yalçın Küçük ile yaptığı söyleşiler, daha sonra SKYTURK’te Kalemler ve Kılıçlar adlı bir programa dönüştü.

Özlem Gürses nereli?

Özlem Gürses kimdir: 50 yaşında olan Özlem Gürses aslen Ankaralı. Mustafa Türkay Tatar ile evli olan Özlem Gürses ‘in Uzay Tatar adında bir oğlu var. Özlem Gürses 18 Ağustos 1970’te Ankara’da dünyaya geldi. Gürses, İlköğretim ve lise öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamladı.

You might be interested:  Question: Deniz Börülcesi Salatası Nasıl Olur?

Fatih Zeyrek nereli?

Zeyrek, Fatih

Zeyrek
Fatih
Ülke Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul

Nedim Şener aslen nereli?

Nedim Şener
Doğum 28 Kasım 1966 Almanya
İkamet İstanbul
Milliyet Türk
Dönem 1994-günümüz

Şule Aydın nerede doğdu?

Şule Zeybek, 18 Kasım 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in kızıdır. Aydın Doğan’ın eşinin yeğenidir. Annesi Asuman Hanım’dır.

Şulemsi eşi kimdir?

Şulemsi (Şule Kayatürk) eşinin adı Yasin’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *