FAQ: Deniz Seferleri Ne Zaman Başlayacak?

Yenikapı Yalova seferleri saat kaçta?

İdo Yenikapı Yalova Hattı Hızlı Feribot Saatleri

İDO Yenikapı Yalova Feribot Seferleri Saatleri
Sefer Güzergahı Kalkış ve Varış Saati Gemi Tipi
Yenikapı – Yalova Kalkış: 07:15 Hızlı Arabalı Vapur
Varış: 08:30
Yenikapı – Yalova Kalkış: 09:45 Hızlı Arabalı Vapur

17 

Ido ne zaman başlayacak?

02.01.2021 – İdo seferleri 21 Mayıs Cuma günü yeniden başlayacaktır. 27.12.2020 – İdo ilkbahar tarifesinin 2 Nisan 2021 tarihinde başlayacağı öngörülmektedir.

Yenikapı Bursa feribot kaç saat sürüyor?

İstanbul Yenikapı bursa ido arası süre: 1 saat 48 dakika.

Yenikapı Bandırma ne kadar sürüyor?

İDO Online Bilet Satış İDO Yenikapı Terminali üzerinden seyahat edebileceğiniz 10 farklı güzergahtan biri olan Yenikapı Bandırma arası yolculuk toplamda 1 saat 45 dakika sürüyor.

Yenikapı Yalova bilet fiyatları ne kadar?

Popüler Ido Seferleri

  • Yenikapı – Bursa. İdo Bileti. 37 TL.
  • Bursa – Yenikapı İdo Bileti. 37 TL.
  • Yenikapı – Yalova. İdo Bileti. 30 TL.
  • Yenikapı – Bandırma. İdo Bileti. 70 TL.
  • Yalova – Yenikapı İdo Bileti. 30 TL.
  • Bandırma – Yenikapı İdo Bileti. 70 TL.
  • Pendik – Yalova. İdo Bileti. 15 TL.
  • Yalova – Pendik. İdo Bileti. 15 TL.
You might be interested:  Question: Deniz Alası Tavada Nasıl Pişirilir?

Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı ne kadar?

Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı ne kadar? Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı araç geçişi 39 TL araç içi yolcu 10 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Feribot seferleri devam ediyor mu?

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı söz konusu genelge doğrultusundaki yeni kısıtlamalar ve önlemler kapsamında sefer saatlerini yeniden düzenleyen İDO, hafta içi seferlerini 05.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirmeye devam edecek. İDO, biletli hatlarında sadece hafta sonu sefer gerçekleştirmeyecek.

Ido yaz tarifesi ne zaman başlıyor?

İDO, 17 Haziran itibarıyla ‘2019 Yaz Tarifesi ‘ne geçiyor. Yapılan şirket açıklamasına göre okulların açılış ve kapanış tarihleri ile yaz mevsiminin yoğunluğu dikkate alınarak planlanan seferlerle yaz tarifesi, 17 Haziran 2019- 15 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacak.

Bakırköy Kadıköy Ido kalktı mı?

( İDO ) 1 Aralık 2018 tarihinden itibaren iç hat seferlerini durduruyor. ŞİRKET kaynaklarından alınan bilgilere göre İDO ‘nun Bostancı – Bakırköy, Bostancı -Kabataş/Beşiktaş ve Adalar’dan oluşan iç hat seferleri 1 Aralık tarihinden itibaren artık yapılmayacak.

Istanbul’dan Bursa’ya feribotla nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Bursa istanbul arası feribotla kaç saat sürer?

istanbul bursa feribot arası mesafe: 161 kilometre. istanbul bursa feribot arası süre: 2 saat 1 dakika. Aşağıdaki bölümlerden istanbul bursa feribot arası yol haritasına ulaşabilir, istanbul noktasından bursa feribot ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Yenikapı Bursa feribot kaç TL?

Yenikapı -Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı – Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

You might be interested:  Quick Answer: Yeşil Deniz Yeni Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Balıkesir Bandırma istanbul arası kaç saat feribotla?

İstanbul yenikapı feribot Bandırma İdo arası mesafe: 113 kilometre. İstanbul yenikapı feribot Bandırma İdo arası süre: 2 saat 45 dakika.

Bandirma istanbul arabali feribot kac tl?

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları 2021 ekonomi 61 TL ‘den başlamaktadır. İdo Yenikapı-Bostancı Bandırma feribot fiyatları sefer günü yaklaştıkça artmaktadır. Örnek vermek gerekirse 3 gün önceden 96 TL olan bilet fiyatı sefer gününden 1 gün önce ekonomi sınıfında 106 TL business sınıfında 126 TL ‘ye kadar çıkmaktadır.

Istanbul Bandırma otobüs kaç saat sürer?

İstanbul Bandırma Diğer Ulaşım Seçenekleri İstanbul Bandırma arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *