FAQ: Deniz Istanbul Nerede?

Deniz istanbul nerede yapılıyor?

Deniz İstanbul projesi İstanbul Beylikdüzü Yakuplu’da Keleşoğlu İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Deniz istanbul hangi semtte?

Deniz İstanbul Mercan Konakları adres bilgilerine göre proje Beylikdüzü Yakuplu Marmara Mahallesi’nde yer alıyor.

Deniz istanbul kaç TL?

4 bin 649 daire ve 330 villadan meydana gelen Deniz İstanbul projesi 2017 yılının Kasım ayında teslim edilmeye hazırlanıyor. Deniz İstanbul fiyat listesi 400 bin TL ‘den başlıyor.

Deniz istanbul ev fiyatları ne kadar?

Fiyat Aralığı:

  • 2.200.000 TL’den başlayan fiyatlar. Karşılaştırma listesine ekle.
  • 05.10.2020 Deniz İstanbul Marina Rezidans Fiyat Listesi. Daire Tipi. Fiyat Aralığı 2+1. 2.200.000 TL’den başlayan fiyatlarla. 3+1. 2.800.000 TL’den başlayan fiyatlarla.

Deniz istanbul projesi kimin?

Toplam 4 bin 649 daire ve 330 villadan oluşan Deniz İstanbul projesi 2 etap şeklinde planlandı. Proje Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçiriliyor. İşte Beylikdüzü Deniz İstanbul ödeme seçenekleri

Deniz istanbul kim yaptı?

Keleşoğlu Holding, Eston Yapı’nın Beylikdüzü Yakuplu’da bulunan ve Tasarruf Sigorta Fonu’na geçen projesi Eston Deniz ‘i 75 milyon dolarla satın aldı. Satın alma sonrasında projeyi hızlandıran Keleşoğlu Holding, projenin ismini Denizİstanbul olarak değiştirdi.

Deniz istanbul Marina Evleri hangi semtte?

Keleşoğlu Holding imzasını taşıyan ve Yakuplu’da hayata geçen İstanbul ‘un “en büyük sahil kasabası” Deniz İstanbul projesinde konut etaplarından oluşan Marina Evleri, 5 farklı villa seçeneği ile marina ve denizi lüksle buluşturacak.

You might be interested:  Often asked: Deniz Makarnası Nasıl Kullanılır?

Keleşoğlu inşaat sahibi nereli?

Mustafa Keleş, 1964 yılı Gümüşhane doğumlu. Patronluğu babasından alan Mustafa Keleş, bugün Keleşoğlu İnşaat’ın Yönetim Kurulu başkanı.

Yakuplu Mahallesi nereye bağlı?

Yakuplu, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir.

Deniz istanbul evleri ne kadar?

İstanbul Yakuplu Sahil’de 1.2 milyon metrekarelik alan üzerine 330 adet bahçeli villa ve en yükseği 8 katlı olmak üzere 4 ile 8 katlı apartmanlardan oluşacak 4.619 konut şekilde inşa edilen Deniz İstanbul, size şehir merkezinde marinası, plajı ve 1.5 kilometrelik sahil şeridi ile denizle bütünleşmiş, yeşili ve maviyi

Deniz istanbul kaç daire var?

Kraft Mimarlık tarafından tasarlanan Deniz İstanbul projesi toplam 4 bin 619 adet konut ve 330 adet villadan meydana geliyor. Projede Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri olmak üzere 3 etapta satışlar devam ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *