FAQ: Deniz Baysal Kimin Kızı?

Söz deki savcı Derya kimdir?

DERYA KARAKTERİNE CAN VEREN DENİZ BAYSAL KİMDİR? Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlköğretimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamlayan oyuncu Teğmen Ali Rıza Akıncı Lisesi’nden mezun olmuştur. Deniz Baysal Trt’de yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde başrol olarak rol almıştır.

Deniz Baysal kimdir nerelidir?

Deniz Baysal Yurtcu (d. 5 Nisan 1991, İzmir), Türk oyuncudur.

Deniz Baysal Yurtcu
Doğum 5 Nisan 1991
Milliyet Türkiye
Eğitim Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi Celal Bayar Üniversitesi
Meslek Oyuncu

Kaçak gelinler Kainat kimdir?

Kaçak Gelinler – Deniz Baysal – Kainat Kimdir?

Derya Baysal kaç yaşında?

5 Nisan 1991 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu ilkokul ve ortaöğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi’nde mezun olan güzel oyuncu Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitirmiştir.

Söz doktor Bahar kimdir?

Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Annem Derya kim?

Elif Özge Özder ortaokul ve liseyi Ankara Özel Yükseliş Koleji’nde okudu; daha sonraki yıllarda tiyatro ile tanıştı. 1996 yılında konservatuar sınavlarına girerek Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünü burslu olarak Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü ise Yüksek puanla kazandı.

Sözdeki Linda kim?

Melis Birkan, Söz dizisinde Linda karakterini canlandıracak.

Deniz Baysal ikiz mi?

‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisiyle adından söz ettirmeyi başaran Deniz Baysal ‘ın da ikizi ortaya çıktı. Baysal, Instagram’da 7 milyondan fazla takipçisi olan Brezilyalı ünlü blog yazarı Camila Coelho’ya benzetildi. İkilinin benzerliği ise herkesi şaşırttı.

You might be interested:  Often asked: Deniz Harp Okulundan Mezun Olanlar Ne Oluyor?

Deniz Baysal Yurtcu burnu estetik mi?

‘Kaçak Gelinler’ dizisiyle ününe ün katan ve son dönemde yıldızı parlayan oyuncular arasında gösterilen Deniz Baysal estetik yaptırdı. Ünlü oyuncu Fulya’daki özel bir klinikte ameliyat oldu. Nefes alıp verme zorluğu yaşayan ve bu yüzden burnundaki eti aldıran Baysal, burnunu da düzelttirdi.

Furkan Andıç ve Deniz Baysal sevgili mi?

Rol aldıkları dizide başlayan aşklarını başka bir dizide de devam ettiren Furkan Andıç ile Deniz Baysal ‘ın birer gün arayla doğdukları ortaya çıktı. 4 Nisan 1990 doğumlu olan Andıç ile 5 Nisan’da dünyaya gelen sevgilisi 24. ve 25. doğum günlerini beraber kutladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *