Dilan Çiçek Deniz Kardeşi Kim?

Burak Deniz Dilan Cicek Deniz kardeş mi?

Vatandaşların çok araştırdığı Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz arasındaki ilişki ise soyadı benzerliğinden kaynaklanıyor. İkili arasında herhangi bir akrabalık ilişkisi bulunmuyor.

Dilan Çiçek Deniz aslen kürt mu?

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’dir. Antalya da büyüyen oyuncu aslen sivaslıdır.

Burak Deniz ve sevgilisi kim?

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın yıldızı Burak Deniz, Instagram hesabından bir süredir birlikte olduğu manken sevgilisi Didem Soydan’ın fotoğrafını paylaştı.

Burak Deniz Babası kac yasinda?

Oyuncu Burak Deniz ‘in babası Teoman Deniz geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Son yıllarda rol aldığı dizilerdeki başarısıyla ve özel hayatıyla sıkça gündeme gelen 29 yaşındaki Burak Deniz ‘in babası Teoman Deniz vefat etti. Teoman Deniz ‘in çarşamba günü kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı.

Dilan Çiçek Deniz aslen nereli?

28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’tir. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldı. 17 yaşındayken Liseler Arası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü aldı.

Maraşlı oyuncuları Burak Deniz nereli?

17 Şubat 1991’de İstanbul’da doğdu. İzmit’te büyüdü. İzmit 50.

Maraşlı kimin sevgilisi?

Maraşlı dizisinde Burak Deniz’in sevgilisinin Didem Soydan olduğu biliniyor. Nisan ayında Burak Deniz, Instagram hesabından bir süredir birlikte olduğu manken sevgilisi Didem Soydan’ın fotoğrafını paylaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *