Dilan Çiçek Deniz Hangi Lisede Okudu?

Dilan Çiçek Deniz ne mezunu?

Lise zamanlarından beri tiyatro oyunculuğu dersleri almaya başlayan Dilan Çiçek Deniz, 17 yaşındayken liseler arası Tiyatro Yarışması’nda oyunculuk ödülünü aldı. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okuyan Dilan Çiçek Deniz, karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yaptı.

Dilan Çiçek Kaç dil biliyor?

Ondan çok şey öğreniyorum. Dört dil biliyor.

Dilan Çiçek Deniz kiminle kardeş?

Vatandaşların çok araştırdığı Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz arasındaki ilişki ise soyadı benzerliğinden kaynaklanıyor. İkili arasında herhangi bir akrabalık ilişkisi bulunmuyor.

Dilan Çiçek Deniz anne baba nereli?

28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’tir. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldı. 17 yaşındayken Liseler Arası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü aldı.

Dilan Çiçek Deniz aslen kürt mu?

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’dir. Antalya da büyüyen oyuncu aslen sivaslıdır.

Dilan Çelik Deniz kaç yaşında?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 yılında Sivas’da doğmuştur.

Burak Deniz ve sevgilisi kim?

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın yıldızı Burak Deniz, Instagram hesabından bir süredir birlikte olduğu manken sevgilisi Didem Soydan’ın fotoğrafını paylaştı.

Furkan Andıç sevgilisi kim 2019?

Furkan Andıç, yeni sevgilisi ile Harbiye’de görüntülendi. 1.5 yıl aşk yaşadığı Dilan Çiçek Deniz’den 2018 yılında ayrılan Furkan Andıç, kalbini genç oyuncu Özge Özacar’a kaptırdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *