Deniz Cengiz Kim?

Deniz Cengiz aslen nereli?

Dizide İlayda Çıkrıkçıoğlu karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca Deliha 2 filminde rol alarak sinema dünyasına da adım atmıştır. 1989 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.64 cm, kilosu 56, burcu ise Aslan’dır.

Deniz Cengiz ne mezunu?

Kılavuzu Karga isimli Youtube kanalında skeç tadında videolar paylaşan Deniz Cengiz, üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamladı.

Jet sosyete Deniz Cengiz kimdir?

Deniz Cengiz, 2018 yılında Gülse Birsel’in yönetmenliğini üstlendiği Jet Sosyete dizisinin kadrosunda İlayda karakterini canlandırmaktadır. Jet Sosyete ‘nin İlaydası, yılların tekstil markası sahibi olan Çıkrıkçıoğlu ailesinin büyük kızıdır.

Jet sosyete ilayda kimdir?

Gülse Birsel’in dizisi Jet Sosyete ‘de İlayda Çıkrıkçıoğlu karakterine hayat veren Deniz Cengiz merak ediliyor. Jet Sosyete ‘nin İlayda ‘sını canlandıran Deniz Cengiz’in oyunculuğu ise takdire şayan. Oldukça sosyetik aynı zamanda antipatik bir karakteri canlandıran Deniz Cengiz sosyal medyanın ünlü ettiği biri.

Jet sosyete Ecem Uzun kimdir?

Jet Sosyete ‘nin Alara’sı Ecem Uzun, 17 Haziran 1992 yılında doğdu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Oyunculuğa ilk adımını Ülker reklamında attı. Daha sonra birçok dizide rol aldı.

Deniz Cengiz nasıl ünlü oldu?

Sinema ve dizi oyuncusu. Sosyal paylaşımlar yapan bir web platformunda yazar olarak görev almıştır. Bu platforma özel olarak hazırladığı içeriklerin ardından Youtube ve Vine’a da videolar çeken Deniz Cengiz, burada kendi yarattığı Helin Su Yılmaz karakteri ile popülarite kazanmıştır.

Jet sosyete yönetmeni kimdir?

Jet Sosyete
Tür Sit-com
Proje tasarımcısı Gülse Birsel
Senarist Gülse Birsel
Yönetmen Hakan Algül
You might be interested:  FAQ: Kahve Falinda Deniz Yildizi Ne Demek?

23 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *