Deniz Barut Hangi Dizilerde Oynadı?

Deniz Barut boyu kaç?

Deniz Barut, 1983 yılının 29 Mart günü hayata merhaba demiş olan bir isimdir.Denizlili olan oyuncu Ege’nin en büyük Üniversitelerinden olan Ege Üniversitesi’ne yazılmıştır ama mezun olduğu Üniversite Bahçeşehir Üniversitesi olmuştur.1997 senesinde girmiş olduğu Elite Model yarışmasınla beraber ikincilik elde etmiş ve

Deniz Barut hangi burç?

Şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Avlu adlı dizide Melis karakterine hayat veren Deniz Barut, 1.75 metre boyunda, 54 kilo ve Balık burcudur.

Sol yanım Pınar Hangi dizilerde oynadı?

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Zeliha karakteri olarak karşımıza çıkmıştı. Ötesiz İnsanlar dizisinde Elif Gürel karakterini 72 bölüm oynaması ile oldukça bilinen bir oyuncu haline geldi. Ayrıca Dengi Dengine dizisinde Elif olarak rol almıştı.

Sol yanım Nil kaç yaşında?

Deniz Barut, 19 Mart 1983 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir.

Pınar Barut kaç yaşında?

04.05.1976 Ankara doğumludur.

Deniz Barut kime benziyor?

Oyuncu Deniz Barut ve şarkıcı Derya Uluğ da birbirlerine benziyor.

Emre Bey boyu kaç?

Şimdilerde ise TRT 1 de yayınlanan baş rollerinde Alp Navruz ve Alina Boz’un yer aldığı Elimi Bırakma dizisinde canlandırdığı Arda karakterine hayat veren Emre Bey, 1.78. metre boyunda, 70 kilo ve Boğa burcudur.

Tolga Mendinin boyu kaç?

2015 yılında rol aldığı Acı Aşk dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Mendi, Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Jessica May Drociunas ile başrolü paylaşmıştır. Tolga Mendi 1.86 metre boyunda, 80 kilo ve Koç burcudur.

You might be interested:  Deniz Yıldızı Nasıl Bir Canlıdır?

Deniz Barut kaç kilo?

Deniz Barut

Gerçek Adı Deniz Barut
Doğum Tarihi 29.03.1983 (38 yaşında )
Burç Koç
Boy 1.75
Kilo 54

Deniz Barut sevgilisi kim?

Daha sonra ise Star TV’de yayınlanmaya başlayan Avlu adlı dizide Melis rolünde oynamaktadır. Başarılı oyuncu Deniz Barut, 2005 senesinde yönetmen Şafak Bakkalbaşıoğlu ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden iki oğlu dünyaya gelmiştir.

Şafak Bakkalbaşıoğlu nereli?

Halil Şafak Bakkalbaşıoğlu, ya da bilinen adıyla Şafak Bakkalbaşıoğlu, (d. 29 Mayıs 1964, İstanbul) Türk Televizyon Yönetmeni, Yapımcı, Belgesel Yapımcısı ve Belgesel Yönetmeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *