Deniz Ateş Bitnel Şimdi Ne Yapıyor?

Deniz Ateş Bitnel olayı nedir?

2016’da Galatasaray – Trabzonspor maçında Salih Dursun ile yaşadığı olayı anlatan Deniz Ateş Bitnel, “Bir maç ile 17 yıllık emeğim çöpe atıldı. Salih o hareketi plansız yaptı. O cahilce hareket yüzünden 17 yıllık bir hakemin, dişiyle tırnağıyla geldiği en üst seviyede kariyerini bitirdi.

Deniz Ateş Bitnel hangi takımı tutuyor?

Trabzonspor taraftarı o maçın ardından Deniz Ateş Bitnel ‘e büyük tepki göstererek, kasıtlı olarak haklarının yendiğini iddia etmişti. Hakemlik kariyerini sonlandırmasının ardından konuyla ilgili açıklamalar yapan Bitnel, Salih Dursun’un o hareketi nedeniyle hakemlik kariyerinin bittiğini söylemişti.

Deniz Ali Bitnel kimdir?

Deniz Ateş Bitnel (d. 3 Şubat 1982, İstanbul) Türk Futbol hakemi, eğitimci ve futbol yorumcusudur.

Hakem olmak için ne gerekir?

NASIL HAKEM OLUNUR? Verilecek eğitim iki ay kadar sürer, tüm kurs ve sınavlar yine internet üzerinden yapılmaktadır. Bu eğitimin sonunda başarılı olanlara Aday Hakem Sertifikası alırlar. Daha sonra aşağıdaki yazılı evraklar ile birlik herhangi bir ildeki İl Hakem Kuruluna müracaat edilmesi gerekmektedir.

Deniz Ateş Bitnel aslen nerelidir?

İlk hakemlik kariyerine 2000 senesinde 3. Lig’de yardımcı hakem olarak adım atan Deniz Ateş Bitnel hemen ertesi sezon 3. Lig hakemi olarak hakemlik mesleğine başlamıştır. Türkiye Süper Lig profesyonel hakemlerinden, Fifa kokartlı Deniz Ateş Bitnel aslen Mersin Tarsus’ludur ve Tarsus’ta dünyaya gelmiştir.

You might be interested:  Readers ask: Deniz Baykal Kim?

Hakem hangi takımı tutuyor?

Hangi hakem hangi takımı tutuyor

  • Tolga Özkalfa – Beşiktaş 2/27.
  • Suat Arslanboğa – Beşiktaş 3/27.
  • Serkan Çınar – Fenerbahçe. 4/27.
  • Süleyman Abay – Beşiktaş 5/27.
  • Özgüç Türkalp – Beşiktaş 6/27.
  • Barış Şimşek – Trabzonspor. 7/27.
  • Koray Gençerler – Fenerbahçe. 8/27.
  • Halis Özkahya – Fenerbahçe. 9/27.

Cem Dizdar kimdir hangi takımı tutuyor?

CEM DİZDAR HANGİ TAKIMLIDIR? Cem Dizdar Beşiktaşlıdır.

Deniz Ateş Bitnel hakemliği bıraktı mı?

2016 yılında oynanan Galatasaray – Trabzonspor maçından sonra FIFA kokartı elinden alınan ve il hakemliğine kadar düşürülen Deniz Ateş Bitnel, hakemliği bıraktığını açıkladı.

Bişar Özbey hangi Takimli?

BİŞAR ÖZBEY HANGİ TAKIMLI? Barış Özbey, Sakaryaspor ve Akhisarsporda yöneticilik yapsa da Bişar Özbey koyu bir Galatasaray taraftarıdır.

Ertem Şener aslen nereli?

Ertem Şener 1975 yılında Malatya’da doğdu. İstanbul 50.Yıl İNSA Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversiteyi Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünde okudu. Çalışma hayatına radyo ve televizyon programlarında sunuculuk yaparak başladı.

Emre Bol kimdir nerelidir?

tv100 VAR Odası Emre Bol kimdir?: Aslen Rizeli olan Emre Bol, Türkiye Gazetesi’nde muhabirlik ve yazarlık görevlerinde bulunan bol daha sonra Turkuvaz Medya Grubuna geçen Bol, A Spor’da yorumculuk ve Fotomaç gazetesinde yazarlık yapmıştır. tv100 VAR Odası Emre Bol nereli?: Rizeli’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *