Deniz Akkaya’nın Kızının Babası Kim?

Deniz Akkayanın bebeğinin babası kim?

Deniz Akkaya ‘yı çıldırtan yoruma kızının babası Efe Önbilgin’den de tepki geldi – Magazin Haberleri.

Deniz Akkayanın kızı Ayşe kimden?

DENİZ AKKAYA’NIN AYŞESİ KOCAMAN OLDU Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe 2019 yılında Efe Önbilgin ile olan beraberliğinden dünyaya geldi. 11 yaşına basan Ayşe Önbilgin annesi Deniz Akkaya’nın markası için mankenlik yaptı.

Deniz Akkaya kızı Ayşenin babası kim?

Bu fotoğraflardan rahatsız olan Efe Önbilgin kızı Ayşe’nin bikinili görsellerinin kaldırılması için mahkemeye başvurdu. İşadamı Efe Önbilgin, mahkemeye başvurup ” Deniz Akkaya, kızımızı bikiniyle reklamda oynatıp istismar etti. Çocuğumuzun bikinili reklam fotoğrafları yasaklansın” dedi.

Deniz Akkaya çocugu kimden?

Deniz Akkaya ‘nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır. Akkaya ve Önbilgin 2010 yılında ayrıldılar.

Ayşe Önbilgin hangi okula gidiyor?

‘Baban yurtdışında çalışıyor, o yüzden gelemiyor’ diyorum. Aklı erdiği noktada bu durumun babasının seçimi olduğunu söyleyeceğim. Ama Ayşe, Pierre Loti’de okuyor. Tüm arkadaşları tatilde Fransa’ya gidiyor.

Deniz Akkaya kızı hangi okula gidiyor?

Eski aşıklar Okan Bayülgen ile Deniz Akkaya ‘nın kızları arkadaş oldu. 15 yıl önce bir beraberlik yaşayan Okan Bayülgen ile Deniz Akkaya ‘nın yolu, ilginç bir şekilde yeniden kesişti. Her ikisinin de 5’er yaşındaki kızlarının eğitimi için Pierre Loti Fransız İlköğretim Okulu’nu seçtiği ortaya çıktı.

You might be interested:  FAQ: Deniz Celiloğlu Nerede Oturuyor?

Deniz Akkaya’nın kızı babasıyla görüşüyor mu?

Her şeyin farkındaydı ve bizi hiç yormadan, üzmeden en güzel pozları ‘Ne sandınız, ben Deniz Akkaya ‘ nın kızıyım’ edasıyla verdi. Bu röportajda baba yok.

Deniz Akkaya’nın kaç tane çocuğu var?

Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır. Deniz Akkaya şuan uzun süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı iş adamı Murat Varol ile beraberdir.

Deniz Akkaya kiminle birlikte?

DENİZ AKKAYA HİÇ EVLENDİ Mİ? Deniz Akkaya hiç evlilik yapmadı. Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır.

Deniz Akkaya kaç yaşında doğum yaptı?

Deniz Akkaya
Doğum 3 Ağustos 1977 İstanbul, Türkiye
Çocukları Ayşe Önbilgin (d. 2009)
Boyu 1,78 m (5 ft 10 in)
Saç rengi Kahverengi saç

Sanatçı Deniz Akkaya kaç yaşında?

Deniz Akkaya 3 Ağustos 1977, İstanbul doğumlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *