Deniz Akkayanın Kızının Babası Kim?

Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe’nin babası kimdir?

Yurtdışında yaşayan iş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden doğan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması üzerine eski sevgilisi Deniz Akkaya ‘yı Aile Mahkemesi’ne şikayet etmişti.

Deniz Akkaya kızı kimden?

Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır.

Deniz Akkayanın bebeğinin babası kim?

Deniz Akkaya ‘yı çıldırtan yoruma kızının babası Efe Önbilgin’den de tepki geldi – Magazin Haberleri.

Deniz Akkaya’nın kızı babasıyla görüşüyor mu?

Her şeyin farkındaydı ve bizi hiç yormadan, üzmeden en güzel pozları ‘Ne sandınız, ben Deniz Akkaya ‘ nın kızıyım’ edasıyla verdi. Bu röportajda baba yok.

Deniz Akkaya nasıl hamile kaldı?

Ama 1.5 aylık hamile Deniz Akkaya ‘nın durumu daha çok tartışılır. Deniz eski sevgilisi Efe Önbilgin’in iznini almadan ondan hamile kaldı. Deniz ‘den kürtaj olmasını isterdim. Ben gönül rızasıyla bebeğimi bankadan da olsa aldım.

Deniz Akkaya çocugu kimden?

Deniz Akkaya ‘nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır. Akkaya ve Önbilgin 2010 yılında ayrıldılar.

Deniz Akkaya’nın kaç tane çocuğu var?

Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır. Deniz Akkaya şuan uzun süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı iş adamı Murat Varol ile beraberdir.

You might be interested:  Osmanlı Devleti Hangi Beyliği Alarak Ilk Deniz Gücünü Oluşturmuştur?

Ayşe Önbilgin hangi okula gidiyor?

‘Baban yurtdışında çalışıyor, o yüzden gelemiyor’ diyorum. Aklı erdiği noktada bu durumun babasının seçimi olduğunu söyleyeceğim. Ama Ayşe, Pierre Loti’de okuyor. Tüm arkadaşları tatilde Fransa’ya gidiyor.

Deniz Akkaya kızı hangi okula gidiyor?

Eski aşıklar Okan Bayülgen ile Deniz Akkaya ‘nın kızları arkadaş oldu. 15 yıl önce bir beraberlik yaşayan Okan Bayülgen ile Deniz Akkaya ‘nın yolu, ilginç bir şekilde yeniden kesişti. Her ikisinin de 5’er yaşındaki kızlarının eğitimi için Pierre Loti Fransız İlköğretim Okulu’nu seçtiği ortaya çıktı.

Efe Önbilgin in avukati kim?

“DAVANIN KABULÜNE KARAR VERİLMESİNİ İSTİYORUZ” Davacı Cengiz Efe Önbilgin’in avukatı “Deniz Akkaya’nın Ayşe’nin fotoğraflarını ticari amaçla kullanmasının yasaklanmasını ve fotoğrafların kaldırılmasını talep ediyoruz.

Efe Önbilgin Evli mı?

GeriEğlence Efe Önbilgin gizli aşkıyla evlendi!

Efe Önbilgin Deniz Akkaya evlendi mi?

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *