Deniz Akkaya Kim?

Deniz Akkaya kiminle birlikte?

DENİZ AKKAYA HİÇ EVLENDİ Mİ? Deniz Akkaya hiç evlilik yapmadı. Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır.

Deniz Akkaya aslen nereli?

Deniz Akkaya 3 Ağustos 1977, İstanbul doğumlu. Semiha Şakir Lisesinden mezun oldu. İlk olarak 1996 yılında Nihat Doğan’ın “Maçoyum Ben” şarkısının klibinde oynadı.

Deniz Akkaya kızı kaç yaşında?

Cengiz Efe Önbilgin’in, 11 yaşındaki kızı Ayşe ‘nin bikinili fotoğraflarının bir firmanın reklamında yer aldığı ve sosyal medyada paylaşıldığı iddiasıyla kızının annesi Deniz Akkaya’ya karşı açtığı velayetin düzenlenmesi davasında “tanık” dinlendi.

Deniz Akkaya eşi kim?

Deniz Akkaya şuan uzun süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı iş adamı Murat Varol ile beraberdir.

Deniz Akkaya çocuğu kimden?

Deniz Akkaya ‘ nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır.

Deniz Akkaya Çerkez mi?

Deniz Akkaya, 3 Ağustos 1977 yılında İstanbul’da Çerkez kökenli bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. İlk olarak 1996 yılında Nihat Doğan’ın “Maçoyum Ben” şarkısının klibinde oynadı.

Deniz Akkaya kızı hangi okula gidiyor?

Eski manken Deniz Akkaya, katıldığı bir söyleşide Fransız okulunda okuyan kızı Ayşe hakkında şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Kızını sokabilmek için 3 yıl boyunca uğraştığı Fransız okulundan dert yanan Akkaya, şu ifadelere yer verdi: “Kızım Fransız Sanat Devlet Okulu’nda okuyor.

Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe’nin babası kimdir?

Yurtdışında yaşayan iş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden doğan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması üzerine eski sevgilisi Deniz Akkaya ‘yı Aile Mahkemesi’ne şikayet etmişti.

You might be interested:  Often asked: Deniz Ne Demektir?

Deniz Akkaya kızı Ayşenin babası kim?

Bu fotoğraflardan rahatsız olan Efe Önbilgin kızı Ayşe’nin bikinili görsellerinin kaldırılması için mahkemeye başvurdu. İşadamı Efe Önbilgin, mahkemeye başvurup ” Deniz Akkaya, kızımızı bikiniyle reklamda oynatıp istismar etti. Çocuğumuzun bikinili reklam fotoğrafları yasaklansın” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *