Deniz Akkaya Çocuğu Ne Zaman Doğdu?

Deniz Akkaya’nın kızı ne zaman doğdu?

Deniz Akkaya ‘ nın İşadamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe (d. 10 Aralık 2009) adında bir kızı vardır. Kasım 2010 tarihinde ayrıldılar. Deniz Akkaya önce 2008 yılında “Sadece Arkadaşız” adlı tiyatro oyunuyla sonra 2011 yılında “Az Sonra” isimli oyunda tiyatro sahnesine oyuncu olarak çıktı.

Deniz Akkaya kac evlilik yapti?

Deniz Akkaya hiç evlilik yapmadı.

Deniz Akkaya kızı kaç yaşında?

DENİZ AKKAYA’NIN AYŞESİ KOCAMAN OLDU Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe 2019 yılında Efe Önbilgin ile olan beraberliğinden dünyaya geldi. 11 yaşına basan Ayşe Önbilgin annesi Deniz Akkaya’nın markası için mankenlik yaptı.

Deniz Akkaya kiminle birlikte?

Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır. Deniz Akkaya şuan uzun süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı iş adamı Murat Varol ile beraberdir.

Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe’nin babası kimdir?

Yurtdışında yaşayan iş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden doğan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması üzerine eski sevgilisi Deniz Akkaya ‘yı Aile Mahkemesi’ne şikayet etmişti.

Deniz Akkaya çocuğu kimden?

Deniz Akkaya ‘ nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır.

Deniz Akkaya kızı hangi okula gidiyor?

Eski manken Deniz Akkaya, katıldığı bir söyleşide Fransız okulunda okuyan kızı Ayşe hakkında şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Kızını sokabilmek için 3 yıl boyunca uğraştığı Fransız okulundan dert yanan Akkaya, şu ifadelere yer verdi: “Kızım Fransız Sanat Devlet Okulu’nda okuyor.

You might be interested:  Question: Dikili Deniz Nasıl?

Deniz Akkaya aslen nerelidir?

Deniz Akkaya 3 Ağustos 1977, İstanbul doğumlu.

Deniz Akkaya sevgilisi var mı?

Uzun zamandır aşk hayatına ara veren Deniz Akkaya magazin dünyasından tanınmış bir isim olan iş adamı Öncü Sönmez ile birlikte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *