Bursa Deniz Otobüsü Iskelesi Nerede?

Bursa deniz otobüsü nereden kalkıyor?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor.

Istanbul Bursa deniz otobüsü ile kaç saat?

95 dakikalık bir seyahatle ulaşılabilen Bursa, her gün 07:30 ve 17:30 seferleriyle İstanbul ‘a gitmeyi mümkün kılmaktadır.

Istanbul bursa feribotla nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

Bursa istanbul arası feribotla kaç saat sürer?

istanbul bursa feribot arası mesafe: 161 kilometre. istanbul bursa feribot arası süre: 2 saat 1 dakika. Aşağıdaki bölümlerden istanbul bursa feribot arası yol haritasına ulaşabilir, istanbul noktasından bursa feribot ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

You might be interested:  Question: Deniz Hangi Renk?

Ido Bursa feribotu nereden kalkıyor?

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Feribot bileti nasıl alınır?

Dış hat seferlerine ait biletlerinizi terminal gişelerimizden ve İDO acentelerinden kredi kartı ile veya nakit, www. ido.com.tr’den kredi kartı ile online ve Çağrı Merkezimizi arayarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Mudanya Istanbul feribot kaç saat sürüyor?

İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo yol haritası, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo kaç saat kaç km. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe: 161 kilometre. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası süre: 1 saat 53 dakika.

Istanbuldan Mudanya’ya feribotla nasıl gidilir?

Mudanya ‘ya arabanızı da götürmek isterseniz İDO arabalı vapurdan bilet alabilirsiniz. Kadıköy ve Yenikapı’dan kalkan İDO’lar 1 saat 50 dakikalık bir yolculuk sonrası Güzelyalı İskelesi’ne yanaşmaktadır. Buradan dolmuşlar ile Mudanya ‘ya 10 dakikada geçebilirsiniz.

Istanbul bursa arabalı vapur var mı?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

Ido nerelere gidiyor?

İDO Yenikapı İskelesinden Yapılan Seferler

  • Kadıköy – Yenikapı – Bursa.
  • Bostancı – Yenikapı – Bandırma.
  • Kadıköy – Yenikapı – Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Kumla – Bursa.
  • Bostancı – Yenikapı – Marmara – Avşa.
  • Bostancı – Yenikapı – Çınarcık – Esenköy.
  • Yenikapı – Bursa.
  • Yenikapı – Bandırma.
  • Yenikapı-Yalova.

IDO Pendik Yalova kaç para?

İDO Pendik Yalova Arası, Hızlı Feribot hatlarında ise Pendik – Yalova hattında yaya yolcu 10 TL ‘den başlayan fiyatlarla, araç içi yolcu sabit 1 TL, araç sabit 75 TL ‘dir.

You might be interested:  Question: Deniz Gezmiş Ne Yapmak Istiyordu?

Yenikapı Bursa feribot kaç para?

Yenikapı – Bursa araç geçişi 69 TL araç içi yolcu 15 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Ido arabalı vapur kaç para?

Tam yolcu bileti 7 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 1.70 TL ‘dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 2.50 TL ‘ye kullanabilmektedirler.

Vapur biletleri ne kadar?

MEVCUT VAPUR ÜCRETLERİ NE KADAR? İstanbul’da vapur ücreti hattına göre tam bilet 3.50 Tl ile 5.50 TL arasında. Öğrenci bilet ücreti 1.70, indirimli tarifesi ise 2.50 TL.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *