Burak Deniz Kim?

Sanatçı Burak Deniz Kimdir?

17 Şubat 1991’de İstanbul’da doğdu. İzmit’te büyüdü. Henüz lise yıllarındayken gittiği oyunculuk atölyesinde İstanbul’daki bir cast direktörü Gökçe Doruk Erten tarafından keşfedilmesiyle oyunculuk kapıları açılmış oldu. İlk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü (2011) dizisiyle kazandı.

Burak Deniz ve sevgilisi kim?

Oyuncu Burak Deniz, sosyal medya hesabından ilk kez model sevgilisi Didem Soydan’la fotoğrafını paylaştı.

Burak Deniz hangi okuldan mezun?

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anne ve babası Burak Deniz küçükken boşanmıştır. Üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümünde tamamlayan oyuncu 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizi ile oyunculuğa adım atmıştır.

Burak Deniz boyu kac?

Burak Deniz 1.85 cm boyunda, 75 kilo ve terazi burcudur.

Burak Deniz kaç yaşında nereli?

BURAK DENİZ HAYATI 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğan yetenekli oyuncu, İzmit’te büyüdü ve öğrenim gördü. İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun ardından Gazi Lisesi’ni bitirdi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi okudu.

Maraşlı kimin sevgilisi?

Maraşlı dizisinde Burak Deniz’in sevgilisinin Didem Soydan olduğu biliniyor. Nisan ayında Burak Deniz, Instagram hesabından bir süredir birlikte olduğu manken sevgilisi Didem Soydan’ın fotoğrafını paylaştı.

Didem Soydanın sevgilisi kim?

Didem Soydan’ın, sevgilisi Erdi Doğan ve ayrılık sonrası dost kaldığı Umut Eker ile tatil yapması dikkat çekti. Manken Didem Soydan, popçu Can Bonomo’dan önce Umut Eker ile flört etmişti. 5 aydır da fotoğrafçı Erdi Doğan ile aşk yaşıyor.

You might be interested:  FAQ: Antalyada En Iyi Deniz Nerede?

Didem Soydan ve Burak Deniz sevgili mi?

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın yıldızı Burak Deniz, Instagram hesabından bir süredir birlikte olduğu manken sevgilisi Didem Soydan ‘ın fotoğrafını paylaştı. Burak Deniz, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla bir sürpriz yaşattı. Sevgilisi Didem Soydan ‘ın fotoğrafını paylaşan oyuncu, takipçilerini de şaşırttı.

Maraşlı oynayan kim?

Maraşlı (Burak Deniz) kimdir? Maraşlı 1987 Maraş doğumlu eski bordo bereli Özel Kuvvetlerde yıllarca görev yapmış bir askerdir.

Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz Evli mı?

İkili arasında herhangi bir akrabalık ilişkisi bulunmuyor. Burak Deniz kimdir? Burak Deniz 17 Şubat 1991 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir.

Burak Deniz hangi lisede?

Burak Deniz 17 Şubat 1991’de İstanbul’da doğdu ve İzmit’te büyüdü. İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun ardından Gazi Lisesi ‘ni bitirdi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi okudu.

Maraşlı kimin oglu?

Maraşlı İlhan (Cemil Büyükdöğerli) kimdir? 41 yaşındadır. Aziz’in en büyük oğlu, Mahur’un abisidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *