Burak Deniz Babası Kim?

Burak Deniz babası kimdir?

Burak Deniz ‘in İzmit’te yaşayan babası Teoman Deniz, geçtiğimiz cuma günü yoğun bakıma kaldırıldı. Çarşamba günü kalp krizi geçiren Teoman Deniz, hayatını kaybetti.

Teoman Deniz nerelidir?

NERELİ? 17 Şubat 1991 Kocaeli, İzmit doğumludur. Oyunculuk kariyerine henüz 17 yaşındayken İzmit’te katıldığı bir oyunculuk atölyesi derslerinde cast directoru ve yetenek avcısı Gökçe Doruk Erten tarafından keşfedilmesiyle başlamıştır.

Sanatci Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anne ve babası Burak Deniz küçükken boşanmıştır. Üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümünde tamamlayan oyuncu 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizi ile oyunculuğa adım atmıştır.

Maraşlı kimin oglu?

Maraşlı İlhan (Cemil Büyükdöğerli) kimdir? 41 yaşındadır. Aziz’in en büyük oğlu, Mahur’un abisidir.

Burak Deniz aslen nereli?

17 Şubat 1991’de İstanbul’da doğdu. İzmit’te büyüdü. İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunun ardından Gazi Lisesini bitirdi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi okudu.

Özcan Deniz ailesi nereli?

19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğmuş, beş yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır. Aslen Ağrılı Kürt kökenli olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir.

Burak denizin babası kaç yaşında?

Oyuncu Burak Deniz’in babası Teoman Deniz geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Son yıllarda rol aldığı dizilerdeki başarısıyla ve özel hayatıyla sıkça gündeme gelen 29 yaşındaki Burak Deniz’in babası Teoman Deniz vefat etti. Teoman Deniz’in çarşamba günü kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı.

You might be interested:  Deniz Yanigi Kasintisi Nasil Gecer?

Alina boz nereli aslen nereli?

Alina Boz 14 Haziran 1998’de Rusya’nın başkenti Moskova’da doğdu. Annesi Rus, babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan Alina Boz, ilkokula başlayana kadar Rusya’da kaldı.

Burak Deniz Kimdir Kaç yaşındadır?

BURAK DENİZ HAYATI 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğan yetenekli oyuncu, İzmit’te büyüdü ve öğrenim gördü. İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun ardından Gazi Lisesi’ni bitirdi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi okudu.

Maraşlının adı nedir?

Maraşlı (Burak Deniz) kimdir? Maraşlı 1987 Maraş doğumlu eski bordo bereli Özel Kuvvetlerde yıllarca görev yapmış bir askerdir.

Maraşlı dizisinin oyuncusu nereli?

BURAK DENİZ KİMDİR? Deniz, 17 Şubat 1991 tarihinde İzmit’te dünyaya geldi. İlk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü dizisiyle kazandı.

Maraşlı dizisindeki Maraşlı kimdir?

Maraşlı dizisinde Mehmet İnce’yi Burak Deniz canlandırıyor. Maraşlı ‘da Burak Deniz’in asıl adı Mehmet İnce’dir. Özel kuvvetlerden emekli bir astsubaydır. Kahramanmaraş doğumlu eski bordo bereli Özel Kuvvetlerde yıllarca görev yapmış bir askerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *