Akyarlar Deniz Nasıl?

Akyarlar denizi soğuk mu?

Her açıdan onlar için daha ideal olacak bu bölge, Bodrum’un kalabalık yerlerinden kaçmak isteyenler içinde daha doğru bir tercihtir. Denizi berrak bir yapıya sahip olan Akyarlar, öte yandan soğuk bir denize sahiptir.

Karaincir denizi nasıl?

Karaincir Plajı Özellikleri Deniz tabanı ve sahili incecik altın sarısı bir kumsal. Temizlik ve berraklık açısından da diğer Bodrum plajlarından hiçbir farkı yok. Oldukça temiz ve berrak. Deniz genellikle sakin ve dalgasız.

Akyarlar denizi derin mi?

Bodrum’un her köşesinde deniz güzel ancak en sığ noktalarından biri de Akyarlar. Burası ve buraya yakın yerlerde deniz çok daha sığ ve sakin.

Bodrumun en güzel plajı hangisi?

Yalıçiftlik. Gökova Körfezi’nin hemen girişinde yer alan Yalıçiftlik, Bodrum ‘da en güzel denizi olan koylardan biri.

Tilkicik Koyu denizi nasıl?

Beach Locaları Tilkicik Koyu ‘nda bulunan X Beach denize plajı olan oldukça hoş bir yerdir. Ancak genel olarak plaj son derece temizdir. Plaj çocuklu ve çocuksuz olarak ayrıldığı için özellikle çocuklu aileler rahat edecektir. Bir tarafı çabuk derinleşen diğer tarafı ise oldukça sığ olan deniz herkes için uygundur.

Bodrumun en güzel koyu hangisi?

Yalıçiftlik Kargıcak Koyu Bodrum Yalıçiftlik, Bodrum ‘da denizi en güzel koyların başında geliyor. Dalgasız ve temiz bir deniz yeter diyorsanız, tesis konusunda beklentiniz yoksa bu koyu değerlendirebilirsiniz. Özellikle Kargıcak Koyu, mutlaka görmeniz gereken güzellikte.

You might be interested:  FAQ: Istanbul'da En Temiz Deniz Nerede?

Karaincir nereye bağlı?

Karaincir Plajı, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı mahallesi olan Akyarlarda bulunmaktadır. Göl gibi dalgasız deniziyle yerli turistlerin en gözde mekânıdır. Bodrum ilçesine 25 km, Turgutreis’e 8 km, Milas- Bodrum Havalimanı’na 58 km uzaklıktadır.

Mazı da nerede denize girilir?

Mazı Köyünün, eşsiz güzellikteki koy ve sahilleri, serin havası, balık lokantaları, pansiyonları, zeytin ve anıt ağaçlarıyla tam bir saklı cennettir. Mazı dediğimiz yerde az-buz değil tam 8 koy bulunmatadır.Bunlar, Hurma Koyu, İnceyalı ve Çakıl Koyu, Ilgın Koyu,Kisebükü Koyu,Şeytan Deresi,Sedef, Akarca koylarıdır.

Karaincir Nerede Kalınır?

Karaincir Beach yakınındaki oteller

  • Swissotel Resort Bodrum Beach. Karaincir Beach ile 3,8 kilometre.
  • Club Marma Hotel.
  • Victoria Suite Hotel & Spa.
  • Chronos Beach Akyarlar – All Inclusive.
  • Golden Beach Bodrum By Jura – All Inclusive.
  • Sunrise Marina Suit Apart.
  • Radisson Collection Hotel, Bodrum.
  • Sentido Bellazure.

Türkbükü denizi soğuk mu?

Göltürkbükü Halk Plajı Beldede bir halk plajı ve birçok işletme bulunuyor. Genel olarak deniz temiz ve soğuk.

Turgut Reis denizi nasıl?

Turgutreis denizi genelde hafif dalgalı bir denizdir. Yüzmeyi engellemez ve rahatlıkla yüzmenizi sağlar. Sadece eylül aylarında biraz fazla dalgalı olabilmektedir. Turgutreis denizi genellikle sığ bir denizdir.

Torbanın denizi nasıl?

Torba Sahili Özellikleri Sahil rüzgara açık bir konumunda bulunuyor. Bu sebeple zaman zaman dalgalı olabiliyor. Bu dalgalar nedeni ile deniz akşama doğru bulanıklaşabiliyor. Ama yine de rüzgarsız bir günde gayet berrak ve temiz bir denize sahip.

Bodrumun en güzel yeri neresidir?

Yalıkavak. Doğal güzellikleri ile Yalıkavak, Bodrum tatil yerleri arasında en güzel bölgelerinden birisidir.Yalıkavak tarihi yapıları, plajı ve birbirinden güzel koyları ile tatilcilerin tercih ettiği bir bölgedir.

Gündoğan Plajı nasıl?

Gündoğan Halk Plajı Özellikleri Plaj ve deniz gibi kumdan oluşmaktadır. Bu sebeple de deniz çoğu zaman dalgasız ve sakindir. Deniz suyu sıcaklığı ise serindir. Kızgın kumlardan serin sulara atlamak deyimini burada tam olarak yaşayabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Yeşil Deniz Nerede Çekiliyor 2016?

Gümüşlük plajı nasıl?

Gümüşlük Halk Plajı Özellikleri Çayıraltı Halk Plajı olarak da bilinen plajın batıdan esen rüzgârlara karşı korunaksız olduğu için çoğu zaman dalgalı bir denizi var. Sahil ve deniz tabanı kum ile kaplı. Plajın oldukça bakımlı ve temiz olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Deniz suyu için ılık diyebiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *